• « Powrót

  Katalog -> Druk, Promocja

 • druk cyfrowy https://kmbpress.pl/variant/arkusze-sra3-4-0-bez-foliowania-115g-blysk

  Zachęcamy do składania zamówień na niestandardowe typy wydruków. Proponujemy między innymi druk cyfrowy w formacie SRA3 320x450mm, który umożliwia uzyskanie rozdzielczości zbliżonej do tej przypisywanej technice offsetowej. Zamówienia można składać w placówce w Katowicach, a także online na naszej stronie.

 • Wyświetlacz led https://www.ledtechnology.pl/pl/wyswietlacze-tekstowo-graficzne/

  Sprawdź na stronie producenta, jak wielki potencjał kryją w sobie nowoczesne telebimy diodowe. LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. poleca wyświetlacz LED w wielu różnych wersjach: tekstowych, graficznych, jedno- lub wielokolorowych, a także o różnych formach (np. krzyże apteczne) i funkcjonalnościach (zegary, termometry etc.).

 • produkcja filmów promocyjnych https://wmediawzieci.com.pl/produkcje-filmowe/

  Produkcja filmów promocyjnych w wMediaWzięci, to wysoka jakość, niezwykła precyzja realizacji, a co najważniejsze uwzględnienie wszelkich Państwa życzeń i uwag oraz ujęcie ich w profesjonalnej formie. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt. Nasze możliwości ograniczone są w zasadzie tylko wyobraźnią. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę i zapoznanie się z ofertą.

 • Wyroby z drutu https://www.eldrut.pl/

  W asortymencie jaki oferuje producent Eldrut znajdują się wyroby z drutu takie jak ekspozytory, stojaki reklamowe i ekspozycyjne a także półki sklepowe. Ciepło inspirujemy do współpracy z naszą firmą, która proponuje wysokiej jakości wyroby z drutu. Zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z przedstawioną na naszej stronie internetowej ofertą.

 • Drukarnia offsetowa Łódź https://www.polistar.com.pl/

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją usług jaką przygotowała drukarnia. Łódź, gdzie mieści się firma poligraficzna Polistar jest miejscem jej działania. Mogą tam Państwo skorzystać z takich usług jak druk ulotek A4 i innych materiałów reklamowych, a także foliowanie i laminowanie. Firma oferuje wysoką jakość usług oraz ceny niższe niż każda inna drukarnia. Zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą na stronie internetowej drukarni.

 • Banery reklamowe http://zakstudio.net.pl/reklama-zewnetrzna/

  Korzystając z naszej oferty przekonasz się, że jesteśmy w stanie przygotować doskonałą akcję promocyjną. Atutem naszej działalności jest przede wszystkim kreatywność oraz dbałość o szczegóły. To dzięki temu wykonywane przez nas banery reklamowe przykuwają uwagę już w nie jednym miejscu w Poznaniu. Jeżeli również i Ty pragniesz cieszyć się widocznością swojej oferty - zaufaj nam i powierz nam to zadanie. Działamy nie tylko pomysłowo, ale również na solidnych podstawach marketingowych, wykorzystując skuteczne narzędzia przekazu.

 • Opakowania premium http://www.kea.pl/

  Nasza firma świadczy szeroki wachlarz usług poligraficznych. Zajmujemy się między innymi drukiem ulotek i instrukcji dołączanych do produktów. Wykonujemy też pudełka na produkty spożywcze i farmaceutyczne, a także opakowania premium do produktów luksusowych, z zastosowaniem różnorakich technik uszlachetniających.

 • Reklama świetlna https://www.pro-komp.com.pl/

  Firma Pro-Komp wykonuje eleganckie i przyciągające wzrok trójwymiarowe szyldy. Reklama świetlna cieszy się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością, ponieważ skutecznie przyciąga uwagę klientów. Warto więc zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z naszych usług. Wyprodukowane przez nas szyldy będą Państwu wspaniale służyły przez długi czas.

 • usługi skanowania 3d https://softgraf.pl/uslugi3d.html

  Szanowni Państwo, nasza wyjątkowa oferta zawiera najlepszej jakości usługi skanowania 3d. Wykonujemy profesjonalne skanowanie 3d oraz edycję takich projektów, dbamy o każdy detal wykonania i zapewniamy najlepszą, konkurencyjną cenę na rynku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 • Trybunki reklamowe https://madomedia.pl/

  Nasza agencja reklamowa posiada w swojej ofercie wspaniałe systemy wystawiennicze, które pomagają eksponować materiały promocyjne. Polecamy m.in. eleganckie i bardzo wytrzymałe stojaki na ulotki, które zachwycają nie tylko nowoczesnym designem, ale także stabilnością i funkcjonalnym rozmieszczeniem kieszonek na artykuły informacyjne. Dodatkowo można u nas nabyć trybunki reklamowe i systemy wystawiennicze. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych propozycji, którą opisaliśmy szczegółowo szczegółowo na naszej stronie internetowej.