• « Powrót

  Katalog -> Druk, Promocja

 • folia magnetyczna http://folio-reklama.pl/folie-magnetyczne,c-174.html

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Folio S.C., którego specjalnością jest sprzedaż oraz produkcja materiałów reklamowych różnego rodzaju. Jedną z naszych propozycji jest folia magnetyczna - samoprzylepna i wytrzymała, łatwa w montażu na różnorodnych powierzchniach bez ryzyka uszkodzenia, a także w demontażu. Można ją również łatwo dociąć, dopasowując do dowolnego kształtu. Materiał ten doskonale sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz i jest dostępny w różnych rozmiarach.

 • Notatniki reklamowe http://www.comers-drukarnia.pl/archiwa/produkty/biuro/notesy-2/notesy-spiralowane

  Jako specjaliści od firmowej reklamy, pragniemy zaprosić Państw do korzystania z dostępnych w naszym asortymencie notatników reklamowych. Warszawscy specjaliści tworzą je głównie na potrzeby biur oraz przedsiębiorców, pragnących zaopatrywać swoich Klientów w doskonałej jakości gadżety. Produkty są bardzo różnorodne, wykonane na wysokiej jakości papieru, mogą posiadać różnorodne główki, a dodatkowo sprzyjają wystrojowi oraz funkcjonalności danej firmy. Zapewniamy ogromny wybór rozwiązań z indywidualnymi logami.

 • power bank z nadrukiem http://www.gadzety-reklamowe-smeurope.pl/

  Oferta naszej firmy to szeroki wybór luksusowych gadżetów reklamowych. Produkujemy dla naszych Klientów oryginalne i ekskluzywne upominki firmowe, które świetnie sprawdzą się jako element większej kampanii. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości kubki, długopisy, t-shirty oraz długopisy z nadrukiem. Każdy z naszych artykułów możemy opatrzyć logiem firmy lub też krótkim sloganem. Zapewniamy niskie ceny oraz staranne wykonanie upominków firmowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.

 • Długopisy reklamowe z nadrukiem http://www.ekogratis.pl/pl/c/ARTYKULY-PISMIENNICZE/136

  Potrzebujesz taniego sposobu na rozreklamowanie swojej firmy? Wybierz długopisy reklamowe z nadrukiem z naszej wyjątkowej oferty dostępne w różnych kolorach i z różnych materiałów np. z papieru czy drewna. Przejrzyj dostępne propozycje na naszej stronie internetowej ekogratis.pl i zamów odpowiednie dla Ciebie produkty.

 • oklejanie samochodów kraków http://www.grafmix.pl/uslugi/reklamy-na-pojazdach/

  Odpowiednia reklama dla firm – pokaż się i wyjdź z cienia! Pragniesz by Twoja marka była rozpoznawalna i dobrze kojarzona przez odbiorców? Możemy Ci pomóc - oferujemy konkurencyjne ceny na rynku, 100% skuteczność i niezawodność. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą.

 • druk cyfrowy http://kmbpress.pl/variant/arkusze-sra3-4-0-bez-foliowania-115g-blysk

  Zachęcamy do składania zamówień na niestandardowe typy wydruków. Proponujemy między innymi druk cyfrowy w formacie SRA3 320x450mm, który umożliwia uzyskanie rozdzielczości zbliżonej do tej przypisywanej technice offsetowej. Zamówienia można składać w placówce w Katowicach, a także online na naszej stronie.