• « Powrót

  Katalog -> Druk, Promocja

 • folia magnetyczna http://folio-reklama.pl/folie-magnetyczne,c-174.html

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Folio S.C., którego specjalnością jest sprzedaż oraz produkcja materiałów reklamowych różnego rodzaju. Jedną z naszych propozycji jest folia magnetyczna - samoprzylepna i wytrzymała, łatwa w montażu na różnorodnych powierzchniach bez ryzyka uszkodzenia, a także w demontażu. Można ją również łatwo dociąć, dopasowując do dowolnego kształtu. Materiał ten doskonale sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz i jest dostępny w różnych rozmiarach.

 • tania drukarnia http://www.comers-drukarnia.pl/

  Jako specjaliści od firmowej reklamy, pragniemy zaprosić Państw do korzystania z dostępnych w naszym asortymencie notatników reklamowych. Warszawscy specjaliści tworzą je głównie na potrzeby biur oraz przedsiębiorców, pragnących zaopatrywać swoich Klientów w doskonałej jakości gadżety. Produkty są bardzo różnorodne, wykonane na wysokiej jakości papieru, mogą posiadać różnorodne główki, a dodatkowo sprzyjają wystrojowi oraz funkcjonalności danej firmy. Zapewniamy ogromny wybór rozwiązań z indywidualnymi logami.

 • power bank z nadrukiem http://www.gadzety-reklamowe-smeurope.pl/

  Oferta naszej firmy to szeroki wybór luksusowych gadżetów reklamowych. Produkujemy dla naszych Klientów oryginalne i ekskluzywne upominki firmowe, które świetnie sprawdzą się jako element większej kampanii. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości kubki, długopisy, t-shirty oraz długopisy z nadrukiem. Każdy z naszych artykułów możemy opatrzyć logiem firmy lub też krótkim sloganem. Zapewniamy niskie ceny oraz staranne wykonanie upominków firmowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.

 • oklejanie samochodów kraków http://www.grafmix.pl/uslugi/reklamy-na-pojazdach/

  Odpowiednia reklama dla firm – pokaż się i wyjdź z cienia! Pragniesz by Twoja marka była rozpoznawalna i dobrze kojarzona przez odbiorców? Możemy Ci pomóc - oferujemy konkurencyjne ceny na rynku, 100% skuteczność i niezawodność. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą ofertą.

 • druk cyfrowy http://kmbpress.pl/variant/arkusze-sra3-4-0-bez-foliowania-115g-blysk

  Zachęcamy do składania zamówień na niestandardowe typy wydruków. Proponujemy między innymi druk cyfrowy w formacie SRA3 320x450mm, który umożliwia uzyskanie rozdzielczości zbliżonej do tej przypisywanej technice offsetowej. Zamówienia można składać w placówce w Katowicach, a także online na naszej stronie.

 • Grupa GPEC https://grupagpec.pl/dla-spoldzielcy-administratora/

  Do sieci miejskiej, którą zarządza na Pomorzu Grupa GPEC, przyłączone mogą zostać również spółdzielnie mieszkaniowe oraz wspólnoty zarządzane przez administratorów. Dla tych odbiorów Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej również przygotowało atrakcyjne taryfy dostaw ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

 • Wyświetlacz led http://www.ledtechnology.pl/pl/wyswietlacze-tekstowo-graficzne/

  Sprawdź na stronie producenta, jak wielki potencjał kryją w sobie nowoczesne telebimy diodowe. LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. poleca wyświetlacz LED w wielu różnych wersjach: tekstowych, graficznych, jedno- lub wielokolorowych, a także o różnych formach (np. krzyże apteczne) i funkcjonalnościach (zegary, termometry etc.).

 • Częstochowa ulotki http://www.garmond24.pl/sklep/ulotki/

  Papier jest nadal bardzo popularnym nośnikiem reklamy. Dlatego nasza drukarnia w Częstochowie wykonuje ulotki, które przykują uwagę potencjalnego klienta. Oferujemy druk produktów w wysokich nakładach, w wersji pojedynczej i składanej. Materiały promujące działalność firmy można zaprojektować w jednym z wielu dostępnych formatów.