• « Powrót

  Katalog -> Druk, Promocja

 • Wyświetlacz led https://www.ledtechnology.pl/pl/wyswietlacze-tekstowo-graficzne/

  Sprawdź na stronie producenta, jak wielki potencjał kryją w sobie nowoczesne telebimy diodowe. LEDTECHNOLOGY Sp. z o.o. poleca wyświetlacz LED w wielu różnych wersjach: tekstowych, graficznych, jedno- lub wielokolorowych, a także o różnych formach (np. krzyże apteczne) i funkcjonalnościach (zegary, termometry etc.).

 • Wyroby z drutu https://www.eldrut.pl/

  W asortymencie jaki oferuje producent Eldrut znajdują się wyroby z drutu takie jak ekspozytory, stojaki reklamowe i ekspozycyjne a także półki sklepowe. Ciepło inspirujemy do współpracy z naszą firmą, która proponuje wysokiej jakości wyroby z drutu. Zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z przedstawioną na naszej stronie internetowej ofertą.

 • Drukarnia offsetowa Łódź https://www.polistar.com.pl/

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją usług jaką przygotowała drukarnia. Łódź, gdzie mieści się firma poligraficzna Polistar jest miejscem jej działania. Mogą tam Państwo skorzystać z takich usług jak druk ulotek A4 i innych materiałów reklamowych, a także foliowanie i laminowanie. Firma oferuje wysoką jakość usług oraz ceny niższe niż każda inna drukarnia. Zachęcamy do zapoznania z pełną ofertą na stronie internetowej drukarni.

 • kartony składane https://www.boxpro.pl/opakowania.html

  Zajmujemy się projektowaniem, produkowaniem i sprzedawaniem online pudeł kartonowych w różnych wymiarach, jednej lub kilku warstw tektury. Są wytrzymałe, a nasza kartony umożliwią optymalne zabezpieczenie mienia podczas przeprowadzki lub remontu mieszkania. Do wyboru także opakowania tekturowe do pizzy.

 • Workoplecaki z logo https://bagmore.pl/kategoria/plecaki-i-woreczki/

  Praca z długimi sznurkami jest nieodłącznym elementem codziennej rutyny dla wielu pracowników w różnych branżach. Często spotyka się ich w sektorze budowlanym, gdzie ciężkie przedmioty są przemieszczane za pomocą długich lin. Dla ułatwienia transportu i manipulacji, wiele firm korzysta z tak zwanych workoplecaków z logo, które są wygodne i wytrzymałe. Pracownicy mogą go nosić na plecach, co pozwala im na swobodne poruszanie się i jednoczesne trzymanie przedmiotów przy sobie. Praca z długimi sznurkami wymaga precyzji i zręczności, ale dzięki odpowiednim narzędziom, jakimi są workoplecaki z logo, wykonanie tego zadania staje się znacznie łatwiejsze i bardziej efektywne.