• « Powrót

  Katalog -> Gabinety stomatologiczne

 • spodnie medyczne http://dlapacjenta.pl/sklep/index.php/cPath/145_294_310

  Lekarzy obowiązuje specjalny strój do pracy, który wyróżnia ich, a także podkreśla, że w danym szpitalu, przychodni, czy gabinecie dentystycznym panuje idealna czystość. Fartuchy i spodnie medyczne muszą być wykonane z wytrzymałych i jasnych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne fartuchy i spodnie medyczne, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe i estetyczne. Będą one wspaniałą wizytówką Państwa działalności. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przejrzenia naszej oferty!

 • spirulina w tabletkach https://zdrowysklep24.pl/pl/c/Zielona-Zywnosc/19

  To właśnie w naszym asortymencie udostępniamy najlepszy, praktyczny oraz ekologiczny olej kokosowy. Jest to produkt, który ma szeroką gamę zastosowań. Dla wszystkich osób, które mają suchą skórę, nada się on do jej skutecznego nawilżenia oraz regeneracji. Jest również często używany jako dodatek do sałatek, czy podstawa smażenia różnorodnych produktów spożywczych. Ekologiczny produkt cieszy się popularnością na rynku spożywczym i kosmetycznym, dlatego wielu klientów tak chętnie korzysta z naszej oferty. Skorzystaj i Ty!

 • Materiały stomatologiczne http://sklep-stomatologiczny.eu/

  Zapoznaj się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego oferującego najnowsze i najnowocześniejsze materiały stomatologiczne. Dzięki nam macie możliwość zakupienia profesjonalnych narzędzi oraz płynów dezynfekujących w jednym miejscu i to w naprawdę atrakcyjnej cenie. Zaopatrz swój gabinet kilkoma kliknięciami myszki.

 • co to jest borelioza https://borelisspro.pl/borelioza

  Do dziś wielu lekarzy i badaczy medycznych zadaje sobie pytanie: Co to jest borelioza? Jest to choroba zakaźna, która pomimo nowoczesnych technologii oraz dużej wiedzy, jaką obecnie dysponuje medycyna nie została do końca zdiagnozowana. Bezpośrednią przyczyną jej występowania jest przeniesienie przez kleszcza krętka do ludzkiego organizmu. BorelissPro to suplement diety w kapsułkach, w skład którego wchodzą związki fenolowe, alkaloidowe, irydoidowe oraz kwas chlorogenowy. Preparat stymuluje wzmacnianie odporność organizmu.

 • Stomatolog Bydgoszcz http://www.maleccydent.pl/

  Zapraszamy do sprawdzenia na naszej stronie internetowej oferty, jaką przygotował dla Was nasz stomatolog. Bydgoszcz jest miastem, gdzie znajdziecie nasze gabinety. Świadczona w nich pomoc ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów pozwoli Wam w odpowiedni sposób dbać o Wasz uśmiech. Przygotujemy dla Was nowoczesne metody oraz rozwiązania pozwalające na ochronę zdrowia i kondycji Waszych zębów. Dzięki nam będą się one również estetycznie prezentowały na co dzień olśniewając.

 • Lekarz dermatolog Poznań http://www.profemed.pl/lekarze-specjalisci/nasi-specjalisci?city=Poznań&departmentId=816&tag=Dermatologia

  Zakres spraw, jakimi zajmuje się lekarz dermatolog jest naprawdę duży. Nic w tym dziwnego, w końcu skóra jest największym narządem ciała człowieka. Specjalista prowadzi konsultacje w sprawie chorób grzybicznych, niedoskonałości cery (rumień, trądzik młodzieńczy), znamion nowotworowych oraz innych schorzeń. Po przeprowadzeniu wywiadu oraz szczegółowych badań, do jego zadań należy podjęcie dalszych kroków poprzez dobranie środków kosmetycznych lub farmakologicznych. Na stronie gabinetów PROFEMED z Poznania znajdują się szczegółowe informacje.