• « Powrót

  Katalog -> Imprezy i eventy

 • szkoła tańca Kraków https://jazzlikethat.pl/

  Szkoła tańca Jazz Like That proponuje Państwu niezwykle rozwijające i atrakcyjne zajęcia i aktywności. Taniec dla Was i dzieci oferowany przez naszą placówkę nauczy Państwa podstawowych zdolności tanecznych, a także rozwinie ich koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Nasi instruktorzy sprawią, że dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również prawidłowo rozwijać pod kątem fizycznym i ruchowym. Serdecznie zapraszamy!

 • Agencja eventowa Warszawa http://imprezy-expn.pl/

  Nasza Agencja Eventowa Expediion z Warszawy zajmuje się organizacją imprez firmowych i marketingowych. W ofercie posiadamy między innymi usługi z zakresu team buildingu, szkolenia przeprowadzane przez wykwalifikowanych trenerów, oraz kursy z obsługi narzędzi programu Excel. Prowadzimy również działania reklamowe.

 • Wyjazdy motywacyjne https://www.viventum.pl/

  Aby zmotywować pracowników do bardziej wytężonej pracy lub nagrodzić ich za doskonałe dokonania, warto zorganizować tzw. wyjazdy incentive dla najlepszych. Zajmujemy się wyjazdami zagranicznymi dla pracowników, organizując je niemal do wszystkich miejsc na świecie. Niezależnie od potrzeb i funduszu, potrafimy dostosować się do wymagań klientów.