• « Powrót

  Katalog -> Imprezy i eventy

 • kurs skoczka spadochronowego http://www.aff.com.pl/kurs-spadochronowy-AFF.html

  Odkrywaj swoje nowe możliwości! Dzięki Szkole Spadochronowej AFF mogą Państwo zyskać nowe umiejętności. Kurs skoczka spadochronowego, może przyjąć formę szkolenia weekendowego lub całorocznego. Pozwala to na uzyskanie wiedzy technicznej oraz praktycznej w zakresie tego ekstremalnego i ekscytującego sportu. Prowadzimy spotkania dla amatorów oraz średniozaawansowanych, dzięki naszej ofercie możecie rozwinąć swoje umiejętności i zyskać fantastyczne hobby. Sprawdź dokładnie naszą ofertę i przekonaj się co mamy dla Ciebie!

 • szkoła tańca Kraków https://jazzlikethat.pl/

  Szkoła tańca Jazz Like That proponuje Państwu niezwykle rozwijające i atrakcyjne zajęcia i aktywności. Taniec dla Was i dzieci oferowany przez naszą placówkę nauczy Państwa podstawowych zdolności tanecznych, a także rozwinie ich koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Nasi instruktorzy sprawią, że dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również prawidłowo rozwijać pod kątem fizycznym i ruchowym. Serdecznie zapraszamy!

 • Agencja eventowa Warszawa http://imprezy-expn.pl/

  Nasza Agencja Eventowa Expediion z Warszawy zajmuje się organizacją imprez firmowych i marketingowych. W ofercie posiadamy między innymi usługi z zakresu team buildingu, szkolenia przeprowadzane przez wykwalifikowanych trenerów, oraz kursy z obsługi narzędzi programu Excel. Prowadzimy również działania reklamowe.