• « Powrót

  Katalog -> Noclegi i pokoje

 • Weekend we dwoje Karpacz https://www.dzikipotok.karpacz.pl/romantyczny%20weekend%20we%20dwoje%20karpacz

  Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej, to podaruj jej weekend we dwoje w Karpaczu. Nasz hotel zapewnia Gościom mnóstwo atrakcji, poza pysznym jedzeniem w cenę wliczona jest butelka musującego wina, a także relaks w Tepidarium. Nasi Goście mogą również skorzystać z sauny, basenu, a także odwiedzić strefę spa.

 • Sale weselne kaszuby https://www.ustolema.pl/wesela/

  Niedługo wasz ślub, a wy wciąż nie wiecie, które sale weselne wybrać? Zapraszamy przyszłe pary młode do zapoznania się z naszą propozycją wynajmu w samym sercu Kaszub. Pierwsza przestrzeń z nutą nowoczesności znajduje się w restauracji. Druga - biesiadna, w przestronnym drewnianym budynku. Oferujemy wystrój, wyżywienie gości oraz zapewnienie należytej atmosfery.

 • Ekologiczne gospodarstwa agroturystyczne w Dołżycy https://bieszczadzkasadyba.pl/

  Chcesz odpocząć w Bieszczadach i naładować baterie? Nasze ekologiczne gospodarstwa agroturystyczne w Dołżycy są idealnym do tego miejscem. Zapewniamy wysoki standard noclegów i szereg atrakcji dla całej rodziny. U nas zabawisz się w Escape Roomie, posilisz się lokalnymi serami i konfiturami oraz rozpalisz ognisko.