• « Powrót

  Katalog -> Obsługa prawna, Architektura, Świat polityki

 • Radca prawny Bydgoszcz http://www.penczerzynski.pl/

  Kancelaria prawna Macieja Penczerzyńskiego współpracuje z prawnikiem - adwokatem, a także radcą prawnym, dzięki czemu może świadczyć swoim klientom kompleksowe usługi prawne. Adwokat zadba nie tylko o kompleksową poradę prawną, ale również udzieli pełnego wsparcia na wszystkich etapach postępowania prawnego.

 • windykacja warszawa https://www.verba-lex.pl/windykacja-naleznosci.html

  Obecnie coraz więcej większych i mniejszych przedsiębiorstw, prowadzących działalność w każdym sektorze gospodarki, decyduje się na outsourcing księgowości do wyspecjalizowanych w tym zakresie biur. Pozwala to na ograniczenie kosztów własnych oraz zniwelowanie ryzyka pomyłek i kosztownych błędów, wynikających z ogromnej ilości przepisów, norm, które podlegają nieustannym zmianom oraz modyfikacjom. Verba-Lex to kancelaria doradcza oraz audytorska, która zapewnia kompleksowe usługi w obszarze finansów firmy.

 • poświadczenie notarialne http://kancelariaposyniak.pl/czynnosci.html

  Nasza kancelaria w Szczecinie zajmuje się kompleksową obsługą aktów, dokumentów, umów i innych. Wykonujemy poświadczenie notarialne, sporządzamy akty, przechowujemy dokumenty i dokonujemy innych czynności przewidzianych prawem w odrębnych ustawach. W przypadku pytań lub wniosków prosimy o kontakt z naszym biurem.

 • Adwokat sprawy rodzinne https://www.adwokat-maskalska.pl/rozwody-sprawy-rodzinne

  Sprawy o rozwód i sprawy rodzinne są na ogół wieloetapowe i skomplikowane. Zanim trafią na wokandę sądową to warto, aby chcący się rozejść małżonkowie sięgnęli po instytucję mediacji. Mecenas Monika Maskalska wspiera podczas rozwodu swoich klientów, zarówno na etapie przedsądowym, jak i w trakcie rozprawy, podczas której trzeba dojść do porozumienia w szeregu istotnych kwestii. Warto tu wspomnieć chociażby o podziale majątku, ustanowieniu wysokości alimentów, jak i też praw do opieki nad małoletnimi. Nasza kancelaria adwokacka obsługuje zarówno powodów, jak i powódki.

 • Usługi vendingowe Wrocław https://horizontglobal.pl/automaty-vendingowe/

  Profesjonalne usługi vendingowe to bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla wielu firm. Nie wymaga dodatkowej przestrzeni, a stwarza wiele możliwości. Oferowane przez nas automaty pozwolą państwa pracownikom swobodnie sięgnąć po ulubioną kawę lub czekoladę. To rozwiązanie, które oznacza dodatkowe oszczędności oraz lepszą atmosferę w firmie.