• « Powrót

  Katalog -> Obsługa prawna, Architektura, Świat polityki

 • kancelaria adwokacka lublin http://www.kancelaria.lublin.pl/

  Zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w Lublinie - tutaj fachowej porady zasięgną zarówno firmy, jak i osoby prywatne. A to dlatego, że świadczymy pomoc w windykacji oraz uzyskiwaniu odszkodowań. Klient może z nami zawrzeć umowę na określone zadanie lub też stałą ochronę prawną. Zajmujemy się sprawami prawa pracy, cywilnego, gospodarczego oraz związanymi ze spółkami. Pomagamy również rozwiązywać spory - często jest to możliwe nawet bez wchodzenia na drogę sądową. To wtedy największy sukces.

 • Radca prawny Bydgoszcz http://www.penczerzynski.pl/

  Kancelaria prawna Macieja Penczerzyńskiego współpracuje z prawnikiem - adwokatem, a także radcą prawnym, dzięki czemu może świadczyć swoim klientom kompleksowe usługi prawne. Adwokat zadba nie tylko o kompleksową poradę prawną, ale również udzieli pełnego wsparcia na wszystkich etapach postępowania prawnego.

 • podział majątku Wrocław http://grzegorska.pl/podzial-majatku.html

  Anna Grzegorska świadczy w swoim biurze usługi z zakresu prawa rodzinnego, w tym sprawy o rozwód, podział majątku, alimenty, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa i macierzyństwa, ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz regulację kontaktów z dzieckiem. Ponadto, kancelaria prawna we Wrocławiu zajmuje się również reprezentacją Klienta przed sądami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także dochodzi roszczeń z tytułu poniesionych kosztów na rehabilitację lub leczenie oraz z tytułu utraconego dochodu.

 • windykacja warszawa https://www.verba-lex.pl/specjalizacje/windykacja-naleznosci/

  Obecnie coraz więcej większych i mniejszych przedsiębiorstw, prowadzących działalność w każdym sektorze gospodarki, decyduje się na outsourcing księgowości do wyspecjalizowanych w tym zakresie biur. Pozwala to na ograniczenie kosztów własnych oraz zniwelowanie ryzyka pomyłek i kosztownych błędów, wynikających z ogromnej ilości przepisów, norm, które podlegają nieustannym zmianom oraz modyfikacjom. Verba-Lex to kancelaria doradcza oraz audytorska, która zapewnia kompleksowe usługi w obszarze finansów firmy.

 • Odszkodowania powypadkowe Łódź http://krakowinski.pl/odszkodowania/

  Uczestniczyłeś w zdarzeniu drogowym i jesteś osobą poszkodowaną? Należy Ci się rekompensata za poniesione straty materialne lub zwrot kosztów leczenia. Kancelaria Krakowiński w imieniu swoich Klientów negocjuje z firmą ubezpieczeniową i stara się o odszkodowania powypadkowe. Zajmujemy się analizą dostarczonych dokumentów i na ich podstawie dochodzimy roszczeń od podmiotu odpowiedzialnego za szkodę. Jesteśmy firmą działającą na terenie Łodzi, jednak możemy obsługiwać osoby z całego województwa łódzkiego.

 • Porady prawne Szczecin http://molpiatkowski.pl/

  Serdecznie zapraszamy na stronę internetową naszej kancelarii, na której znajduje się pełen opis działań, których się podejmujemy. Szczecin to miasto, w którym znajduje się nasza kancelaria. Świadczymy w niej porady prawne: cywilne, podatkowe, administracyjne, rodzinne, karne oraz gospodarcze. Tak szeroki przekrój działania to gwarancja, że nasi specjaliści zajmą się kompleksowo każdą sprawą, nawet najtrudniejszą. Zapraszamy do kontaktu!