• « Powrót

  Katalog -> Obsługa prawna, Architektura, Świat polityki

 • kancelaria adwokacka lublin http://www.kancelaria.lublin.pl/

  Zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w Lublinie - tutaj fachowej porady zasięgną zarówno firmy, jak i osoby prywatne. A to dlatego, że świadczymy pomoc w windykacji oraz uzyskiwaniu odszkodowań. Klient może z nami zawrzeć umowę na określone zadanie lub też stałą ochronę prawną. Zajmujemy się sprawami prawa pracy, cywilnego, gospodarczego oraz związanymi ze spółkami. Pomagamy również rozwiązywać spory - często jest to możliwe nawet bez wchodzenia na drogę sądową. To wtedy największy sukces.

 • Radca prawny Bydgoszcz http://www.penczerzynski.pl/

  Kancelaria prawna Macieja Penczerzyńskiego współpracuje z prawnikiem - adwokatem, a także radcą prawnym, dzięki czemu może świadczyć swoim klientom kompleksowe usługi prawne. Adwokat zadba nie tylko o kompleksową poradę prawną, ale również udzieli pełnego wsparcia na wszystkich etapach postępowania prawnego.

 • podział majątku Wrocław http://grzegorska.pl/podzial-majatku.html

  Anna Grzegorska świadczy w swoim biurze usługi z zakresu prawa rodzinnego, w tym sprawy o rozwód, podział majątku, alimenty, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa i macierzyństwa, ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz regulację kontaktów z dzieckiem. Ponadto, kancelaria prawna we Wrocławiu zajmuje się również reprezentacją Klienta przed sądami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także dochodzi roszczeń z tytułu poniesionych kosztów na rehabilitację lub leczenie oraz z tytułu utraconego dochodu.

 • windykacja warszawa https://www.verba-lex.pl/windykacja-naleznosci.html

  Obecnie coraz więcej większych i mniejszych przedsiębiorstw, prowadzących działalność w każdym sektorze gospodarki, decyduje się na outsourcing księgowości do wyspecjalizowanych w tym zakresie biur. Pozwala to na ograniczenie kosztów własnych oraz zniwelowanie ryzyka pomyłek i kosztownych błędów, wynikających z ogromnej ilości przepisów, norm, które podlegają nieustannym zmianom oraz modyfikacjom. Verba-Lex to kancelaria doradcza oraz audytorska, która zapewnia kompleksowe usługi w obszarze finansów firmy.

 • Kancelaria adwokacka w Warszawie http://www.kancelariadwokacka.pl/

  Poza tym sprawnie przeprowadzi doradztwo prawne w zakresie finansów, administracji firmy, wszelkich fuzji, przejęć. Oczywiście, jedna osoba nie sprosta tym wszystkim wymaganiom. Najczęściej jest tak, że osoba specjalizuje się w określonej dziedzinie i w jej zakresie prowadzi doradztwo prawne. Aby długo nie szukać, można udać się do miejsca, w którym znajduje się kancelaria warszawa prawna zrzeszająca wielu ekspertów z różnych dziedzin. Kancelaria adwokacka Warszawa zaprasza.