• « Powrót

  Katalog -> Odżywienie i kuchnia

 • lodziarnia warszawa https://grycan.pl/

  Stolica Polski słynie z tego, iż bogata jest w różnorodne obiekty handlowe oraz przede wszystkim- gastronomiczne. Nie jest trudno tutaj znaleźć restauracje, w którym odnajdziemy najpiękniejsze smaki, aromaty tworzone przez najwybitniejszych kucharzy. Jeśli natomiast tym, czego od lat nieustannie poszukujecie są stworzone z naturalnych składników łakocie, zapraszamy do odwiedzenia Lodziarni Grycan w Warszawie. Ta markowa kawiarnia oddaje wszystko to, co w mrożonych smakach pozostaje najpiękniejsze.

 • Kuchnia polska Poznań http://www.delicja.eu/

  W Poznaniu znajduje się wiele lokali oferujących potrawy kuchni z całego świata. Nic jednak nie smakuje tak dobrze jak tradycyjna kuchnia polska podana w elegancki i stylowy sposób. Nasza restauracja to miejsce, w którym serwujemy najpyszniejsze dania mięsne oraz wegetariańskie. Ich idealnym dopełnieniem jest karta wyrafinowanych win.

 • Catering piknik https://vipcatering.pl/piknik/

  Vip Catering jest jednym z najchętniej wybieranych organizatorów imprez integracyjnych w Wielkopolsce. Oferujemy wyśmienity catering na każdą okazję. Obsługujemy wesela, bankiety, studniówki, bale, wieczory kawalerskie i panieńskie, eventy, spotkania biznesowe, konferencje, gale, dostarczamy dania świąteczne i wiele innych. Polecamy nasz znakomite menu obfitujące w lekkie i pomysłowe przekąski, dania z rybami i owocami morza, aromatycznie i doskonale przyrządzone mięsa, sałatki, aksamitne zupy i kremy.