• « Powrót

    Katalog -> Przedsiębiorczość i finanse, inwestycje

  • Biuro księgowe Poznań http://www.biuroadler.pl/

    Kompleksową realizacją działań z zakresu między innymi usług księgowych, kadr i płac zajmuje się nasze biuro księgowe. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W ofercie naszego biura księgowego z Poznania znajdą Państwo również wypełnienie formalności związanych z rejestracja firmy, obsługa kontroli podatkowych, prowadzenie księgowości i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

  • fundusze europejskie 2014-20 https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/

    EDORADCA świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie fachowego doradztwa finansowego, pozyskiwania dofinansowań unijnych, zarządzania dotowanymi projektami oraz realizacji szkoleń. Do tej pory przeprowadziliśmy 900 projektów i przeszkoliliśmy 8800 osób. Oferujemy analizy potrzeb, pomoc w dobraniu właściwego źródła dofinansowania, nadzór nad projektem, opracowanie dokumentów, środki z dwóch funduszy kapitałowych. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, technologów, inżynierów oraz naukowców.

  • Rejestracja firmy w uk https://taxoptimal.pl/oferta/podatki-i-ubezpieczenia-w-uk/

    Jesteśmy firmą świadczącą usługi księgowe oraz wsparcie w optymalizacji podatków. Marka TAX Optimal oferuje pomoc i doradztwo przedsiębiorcom startującym ze swoim biznesem za granicą. Podpowiadamy jak wygląda rejestracja firmy w UK i pomagamy przy dopełnieniu wszelkich formalności. Dowiedź się co możemy zrobić dla Ciebie!

  • Leasing samochodów Warszawa https://www.alphabet.com/pl-pl/finansowanie

    Wszystkim przedsiębiorstwom, dla których służbowy pojazd stanowi narzędzie do codziennej pracy polecamy naszą ofertę wynajmu długoterminowego. W warszawskiej firmie Alphabet Polska proponujemy leasing samochodów oparty na stałych miesięcznych ratach o niezmiennej wysokości. Naszym Klientom proponujemy również stałe koszty różnego rodzaju napraw czy serwisu pojazdów. Z kosztów, które poniesie twoja firma w czasie wynajmu możesz rozliczać się tak jak z uzyskania przychodu lub na podstawie ewidencji przebiegu auta.

  • Obsługa korespondencji http://www.unobrand.pl/obsluga-korespondencji.html

    Jeżeli szukają Państwo specjalistów od obsługi korespondencji, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Student. Zajmujemy się standardowymi przesyłkami oraz reklamą direct mail. Nasze kompleksowe usługi obejmują druk papieru firmowego, kopertowanie, pakowanie i personalizację dokumentów, co sprawia, że możemy spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów. U nas mogą Państwo liczyć na szybką realizację każdego zlecenia, wyjątkowo korzystne ceny, a także pełen profesjonalizm - można nam zaufać.

  • Pośrednictwo finansowe Sosnowiec http://www.kancelariakredytowa.biz/

    Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów kredytowych. Nasza kancelaria oferuje pośrednictwo finansowe w kancelarii mieszczącej się w Sosnowcu. Udzielamy pożyczek klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. W ramach naszych usług możemy zaproponować także konsolidacje, czyli połączenie dotychczasowych zobowiązań w jedno.

  • Biuro rachunkowe online http://abcgo.pl/

    To u nas odnajdziesz w pełni dopasowane rozwiązania, które pozwolą Ci usprawnić funkcjonowanie działu księgowego. Nie tylko zaproponujemy konkretne usługi pozwalające na zabezpieczenie efektywności kadrowo-płacowej. Biuro rachunkowe online to również cały pakiet mobilnych usług, które na pewno sprostają Państwa wymaganiom.

  • Obligacje walutowe http://kalkuluje.pl/obligacje-korporacyjne-miesieczne-odsetki/slowniczek-obligacji-walutowych/

    Skarbowe, komunalne i korporacyjne obligacje walutowe umożliwiają inwestorom pozyskanie kapitału. Emisja papierów wartościowych polega na finansowaniu przedsiębiorstwa obcym kapitałem. Należy jednak pamiętać, że z tego typu działaniami wiążą się ściśle określone zobowiązania, z których musi się wywiązać emitent.