• « Powrót

  Katalog -> Przedsiębiorczość i finanse, inwestycje

 • Biuro księgowe Poznań http://www.biuroadler.pl/

  Kompleksową realizacją działań z zakresu między innymi usług księgowych, kadr i płac zajmuje się nasze biuro księgowe. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W ofercie naszego biura księgowego z Poznania znajdą Państwo również wypełnienie formalności związanych z rejestracja firmy, obsługa kontroli podatkowych, prowadzenie księgowości i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

 • Leasing samochodów Warszawa https://www.alphabet.com/pl-pl/finansowanie

  Wszystkim przedsiębiorstwom, dla których służbowy pojazd stanowi narzędzie do codziennej pracy polecamy naszą ofertę wynajmu długoterminowego. W warszawskiej firmie Alphabet Polska proponujemy leasing samochodów oparty na stałych miesięcznych ratach o niezmiennej wysokości. Naszym Klientom proponujemy również stałe koszty różnego rodzaju napraw czy serwisu pojazdów. Z kosztów, które poniesie twoja firma w czasie wynajmu możesz rozliczać się tak jak z uzyskania przychodu lub na podstawie ewidencji przebiegu auta.

 • Konfekcjonowanie towaru https://www.unobrand.pl/oferta/konfekcjonowanie.html

  Introligatornia Unobrand zapewnia firmom i sklepom profesjonalną pomoc w konfekcjonowaniu towaru, czyli tworzeniu specjalnych pakietów promocyjnych, złożonych z różnych produktów. Oferujemy doklejanie ręczne, łączenie tzw. multipaków, ręczne pakowanie w zestawy świąteczne i inne. Świadczymy usługi foliowania - do wyboru folia PCV oraz PE. W przypadku dużych ilości towarów lub produktów, z których ma być zbudowany pakiet, zapewniamy także magazynowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i usługę wykonujemy szybko.

 • Tłumaczenia prawnicze https://przysiegleang.pl/

  Wśród usług, które oferuję znajdują się między innymi tłumaczenia prawnicze z języka angielskiego. Pracując w kancelarii, zdobyłam odpowiednie ku temu doświadczenie oraz unikatową wiedzę. Dokumenty, którymi się zajmuję to np. pisma procesowe, decyzje sądowe, postanowienia oraz wyroki, akty oraz różne wnioski urzędowe.

 • Projektowanie opakowań https://copackingtea.com/oferta/projekty-i-druk-opakowan

  Z logistycznego punktu widzenia służą do zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniami czy też wilgocią. Z marketingowego z kolei, są świetnym instrumentem reklamowym, który może w ciekawy sposób promować nasz produkt. My natomiast proponujemy Państwu projektowanie opakowań, które przyciągną uwagę Klientów. W naszym zespole zatrudniamy doświadczonych grafików, którzy będą w stanie stworzyć ciekawy wizualnie, przyciągający uwagę szyld. Dzięki naszym działaniom Państwa produkt z pewnością będzie się wyróżniał na sklepowej półce z konkurencyjnymi towarami. Zapraszamy serdecznie.

 • Biuro rachunkowe Gdynia https://biurogdynia.pl/

  Szeroki zakres usług prowadzonych przez wykwalifikowaną księgową to skuteczność i pewność prowadzenia księgowości i rachunkowości dla swojej firmy. Jeśli interesuje Cię biuro rachunkowe w Warszawie lub w jej okolicy zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro rachunkowe prowadzi usługi dla klientów dużych i małych firm.

 • sprzedaż złota Kraków https://srebrnamennica.pl/13-zloto-inwestycyjne-sprzedaz-cena-kurs

  Jeśli nie wiesz gdzie ulokować swoje pieniądze, poradź się specjalisty. W naszej firmie w Krakowie doradzi Ci najbardziej optymalną formę zakupu sztabek lub monet bulionowych w różnych rozmiarach i nakładach. Prowadzimy sprzedaż złota inwestycyjnego pochodzącego z najbardziej znanych na świecie mennic. To, że są one popularne, gwarantuje nabywcy złota, że w przyszłości ktoś korzystnie je od niego odkupi.

 • outsourcing pracowników z ukrainy http://www.respektpersonal.pl/pracownicy-z-ukrainy-dla-pracodawcy/

  Wiele przedsiębiorstw zmaga się z brakami kadrowymi, których nie da się zastąpić sztuczną inteligencją. Jest to poważny problem, który naraża właściciela firmy na straty i spadek możliwości produkcji. Oferujemy outsourcing pracowników z Ukrainy - każda rekomendowana przez nas osoba cechuje się wysoką motywacją i niezbędnymi kompetencjami.

 • Pożyczki pod zastaw https://fastlombard.pl/

  Przedmiotem naszej oferty są pożyczki pod zastaw. Warszawa - to miejsce w którym znajduje się nasz lombard. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać współpracę skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.