• « Powrót

  Katalog -> Przedsiębiorczość i finanse, inwestycje

 • Biuro księgowe Poznań http://www.biuroadler.pl/

  Kompleksową realizacją działań z zakresu między innymi usług księgowych, kadr i płac zajmuje się nasze biuro księgowe. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W ofercie naszego biura księgowego z Poznania znajdą Państwo również wypełnienie formalności związanych z rejestracja firmy, obsługa kontroli podatkowych, prowadzenie księgowości i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

 • fundusze europejskie 2014-20 https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/

  EDORADCA świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie fachowego doradztwa finansowego, pozyskiwania dofinansowań unijnych, zarządzania dotowanymi projektami oraz realizacji szkoleń. Do tej pory przeprowadziliśmy 900 projektów i przeszkoliliśmy 8800 osób. Oferujemy analizy potrzeb, pomoc w dobraniu właściwego źródła dofinansowania, nadzór nad projektem, opracowanie dokumentów, środki z dwóch funduszy kapitałowych. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, technologów, inżynierów oraz naukowców.

 • Rejestracja firmy w uk https://taxoptimal.pl/oferta/podatki-i-ubezpieczenia-w-uk/

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi księgowe oraz wsparcie w optymalizacji podatków. Marka TAX Optimal oferuje pomoc i doradztwo przedsiębiorcom startującym ze swoim biznesem za granicą. Podpowiadamy jak wygląda rejestracja firmy w UK i pomagamy przy dopełnieniu wszelkich formalności. Dowiedź się co możemy zrobić dla Ciebie!

 • Leasing samochodów Warszawa https://www.alphabet.com/pl-pl/finansowanie

  Wszystkim przedsiębiorstwom, dla których służbowy pojazd stanowi narzędzie do codziennej pracy polecamy naszą ofertę wynajmu długoterminowego. W warszawskiej firmie Alphabet Polska proponujemy leasing samochodów oparty na stałych miesięcznych ratach o niezmiennej wysokości. Naszym Klientom proponujemy również stałe koszty różnego rodzaju napraw czy serwisu pojazdów. Z kosztów, które poniesie twoja firma w czasie wynajmu możesz rozliczać się tak jak z uzyskania przychodu lub na podstawie ewidencji przebiegu auta.

 • Biuro rachunkowe online https://abcgo.pl/

  To u nas odnajdziesz w pełni dopasowane rozwiązania, które pozwolą Ci usprawnić funkcjonowanie działu księgowego. Nie tylko zaproponujemy konkretne usługi pozwalające na zabezpieczenie efektywności kadrowo-płacowej. Biuro rachunkowe online to również cały pakiet mobilnych usług, które na pewno sprostają Państwa wymaganiom.

 • Konfekcjonowanie towaru http://www.unobrand.pl/konfekcjonowanie-produktow.html

  Introligatornia Unobrand zapewnia firmom i sklepom profesjonalną pomoc w konfekcjonowaniu towaru, czyli tworzeniu specjalnych pakietów promocyjnych, złożonych z różnych produktów. Oferujemy doklejanie ręczne, łączenie tzw. multipaków, ręczne pakowanie w zestawy świąteczne i inne. Świadczymy usługi foliowania - do wyboru folia PCV oraz PE. W przypadku dużych ilości towarów lub produktów, z których ma być zbudowany pakiet, zapewniamy także magazynowanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i usługę wykonujemy szybko.

 • dane osobowe https://blog-daneosobowe.pl/

  Informacje wrażliwe dotyczące każdego pracownika czy klienta muszą być odpowiednio przechowywane oraz zarządzane. Istotne jest także właściwe powiadamianie zainteresowanych, że ich dane osobowe są przetwarzane przez firmę. Wszystkie informacje dotyczące RODO można znaleźć na naszej stronie internetowej.