• « Powrót

  Katalog -> Przedsiębiorczość i finanse, inwestycje

 • Biuro księgowe Poznań http://www.biuroadler.pl/

  Kompleksową realizacją działań z zakresu między innymi usług księgowych, kadr i płac zajmuje się nasze biuro księgowe. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W ofercie naszego biura księgowego z Poznania znajdą Państwo również wypełnienie formalności związanych z rejestracja firmy, obsługa kontroli podatkowych, prowadzenie księgowości i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

 • Dofinansowanie dla firm http://senseconsulting.pl/

  Nikt w biznesie nie jest pozostawiony sam sobie. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby przekonać się, że dofinansowania do firm, które proponuje Unia Europejska, to ogromna szansa na rozwój, która leży na wyciągnięcie ręki. Jednak z którego programu skorzystać? Kiedy złożyć dokumenty? Jaki zaświadczenia są niezbędne i w jaki sposób wypełnić formularz? Nasi specjaliści pomogą Ci przebrnąć przez etap kwalifikacyjny. Ich wiedza i kreatywność pomogą stworzyć taki projekt, który zyska większe szanse na uznanie ze strony komisji.

 • Biuro rachunkowe Warszawa http://www.finanseeg.pl/

  Każde przedsiębiorstwo powinno mieć dobrze przygotowaną dokumentację dotyczącą wpływów i wydatków z zakresu swojej działalności. Biuro rachunkowe Finanse EG w Warszawie, świadczy fachowe usługi księgowe, które obejmują szczegółową analizę finansową, raportowanie, kontroling oraz profesjonalne doradztwo.

 • fundusze europejskie 2014-20 http://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/

  EDORADCA świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie fachowego doradztwa finansowego, pozyskiwania dofinansowań unijnych, zarządzania dotowanymi projektami oraz realizacji szkoleń. Do tej pory przeprowadziliśmy 900 projektów i przeszkoliliśmy 8800 osób. Oferujemy analizy potrzeb, pomoc w dobraniu właściwego źródła dofinansowania, nadzór nad projektem, opracowanie dokumentów, środki z dwóch funduszy kapitałowych. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, technologów, inżynierów oraz naukowców.

 • Biuro rachunkowe Sieradz http://buchalter-tax.com.pl/

  Jesteśmy nowoczesnym biurem podatkowym działającym na terenie Sieradza. Współpracujemy m.in. ze szkołami, rozmaitymi stowarzyszeniami, komornikami, a także ze sklepami oraz z hurtowniami pomagając im w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz doradzając w sprawach gospodarczych. Zajmujemy się również obliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem list płac, a także innymi sprawami związanymi z zarządzaniem kadrami. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej oficjalnej strony internetowej w celu zapoznania się z naszą ofertą.

 • Rejestracja firmy w uk http://taxoptimal.pl/oferta/podatki-i-ubezpieczenia-w-uk/

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi księgowe oraz wsparcie w optymalizacji podatków. Marka TAX Optimal oferuje pomoc i doradztwo przedsiębiorcom startującym ze swoim biznesem za granicą. Podpowiadamy jak wygląda rejestracja firmy w UK i pomagamy przy dopełnieniu wszelkich formalności. Dowiedź się co możemy zrobić dla Ciebie!

 • Leasing samochodów Warszawa https://www.alphabet.com/pl-pl/finansowanie

  Wszystkim przedsiębiorstwom, dla których służbowy pojazd stanowi narzędzie do codziennej pracy polecamy naszą ofertę wynajmu długoterminowego. W warszawskiej firmie Alphabet Polska proponujemy leasing samochodów oparty na stałych miesięcznych ratach o niezmiennej wysokości. Naszym Klientom proponujemy również stałe koszty różnego rodzaju napraw czy serwisu pojazdów. Z kosztów, które poniesie twoja firma w czasie wynajmu możesz rozliczać się tak jak z uzyskania przychodu lub na podstawie ewidencji przebiegu auta.

 • Obsługa korespondencji http://www.unobrand.pl/obsluga-korespondencji.html

  Jeżeli szukają Państwo specjalistów od obsługi korespondencji, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Student. Zajmujemy się standardowymi przesyłkami oraz reklamą direct mail. Nasze kompleksowe usługi obejmują druk papieru firmowego, kopertowanie, pakowanie i personalizację dokumentów, co sprawia, że możemy spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów. U nas mogą Państwo liczyć na szybką realizację każdego zlecenia, wyjątkowo korzystne ceny, a także pełen profesjonalizm - można nam zaufać.