• « Powrót

  Katalog -> Siłownie, baseny, sauny, spa

 • Rowery treningowe http://athleticshop.com.pl/rowery-treningowe-c-1_2.html

  Jeżeli bieganie jest dla Ciebie abstrakcyjnym wyzwaniem, ale jednak pragniesz zatroszczyć się o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę, to skorzystaj z alternatywnych propozycji. Rowery treningowe stacjonarne, które dostępne są w naszej ofercie, to propozycja zarówno dla wprawionych cyklistów, jak również początkujących sportowców. Możesz, dzięki nim, wprowadzić do swojej codzienności wiele ciekawych planów treningowych, jak również zdecydować się systematyczny, codzienny wysiłek fizyczny, który znacznie poprawi Ci samopoczucie.

 • Rowery górskie http://sklep.k2rowery.pl/gorskie-c-3_4_6.html

  Prowadzimy sprzedaż wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju jednośladów. Dostępne rowery górskie cieszą się niesłabnącą popularnością i już zdobyły sobie szerokie grono użytkowników. Posiadają mocną ramę oraz solidne i trwałe koła. Ich konstrukcję przystosowano do pokonywania terenów nieutwardzonych i wzniesień. Wygodne, odpowiednio wyprofilowane siodełko, a także kierownica na odpowiednim poziomie nie powodują dyskomfortu podczas jazdy. Warto zwrócić też uwagę na ich walory estetyczne - ciekawe kolory i naklejki.

 • Hurtownia sportowa https://www.sklep.paak.com.pl/

  Sklep Paak to profesjonalna hurtownia sportowa. Regularne ćwiczenia są bardzo ważne dla utrzymania zdrowia. Dlatego też nasza oferta skierowana jest właśnie dla osób, które poszukują idealnych dla siebie rozwiązań sprzętowych i odzieżowych. Proponujemy Państwu szeroki wybór oraz wysoką jakość produktów.

 • Kamienie do wspinaczki https://www.climbingshop.pl/pl/c/Chwyty-wspinaczkowe/66

  Osoby odwiedzające pomieszczenia posiadające przystosowane ścianki, chcą poczuć się jak podczas prawdziwej wyprawy w góry, dlatego nasz sklep oferuje kamienie do wspinaczki. Ich nieregularny kształt sprawia, że ma się wrażenie, że łapie się prawdziwe wytwory natury, a nie tylko ich doskonałą symulację.

 • Akademia sztuk walk Gdańsk https://www.sanbao.pl/

  Jeśli chcesz zmierzyć się ze swoimi słabościami w Kung Fu, albo powoli zwiększać intensywność treningów Tai Chi, to świetnie się składa. Nasza gdańska Akademia sztuk walk oferuje ćwiczenia, które pomogą Ci uzyskać dobrą kondycją fizyczną, zwiększą Twoją wytrzymałość, a ponadto nauczą Cię technik samoobrony.