• « Powrót

  Katalog -> Siłownie, baseny, sauny, spa

 • Rowery treningowe http://athleticshop.com.pl/rowery-treningowe-c-1_2.html

  Jeżeli bieganie jest dla Ciebie abstrakcyjnym wyzwaniem, ale jednak pragniesz zatroszczyć się o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę, to skorzystaj z alternatywnych propozycji. Rowery treningowe stacjonarne, które dostępne są w naszej ofercie, to propozycja zarówno dla wprawionych cyklistów, jak również początkujących sportowców. Możesz, dzięki nim, wprowadzić do swojej codzienności wiele ciekawych planów treningowych, jak również zdecydować się systematyczny, codzienny wysiłek fizyczny, który znacznie poprawi Ci samopoczucie.

 • rowery górskie http://sklep.k2rowery.pl/

  Prowadzimy sprzedaż wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju jednośladów. Dostępne rowery górskie cieszą się niesłabnącą popularnością i już zdobyły sobie szerokie grono użytkowników. Posiadają mocną ramę oraz solidne i trwałe koła. Ich konstrukcję przystosowano do pokonywania terenów nieutwardzonych i wzniesień. Wygodne, odpowiednio wyprofilowane siodełko, a także kierownica na odpowiednim poziomie nie powodują dyskomfortu podczas jazdy. Warto zwrócić też uwagę na ich walory estetyczne - ciekawe kolory i naklejki.

 • Kurtki fischer http://www.mcksport.pl/produkt/kurtka-fischer-sarajevo-2017-2/

  Rewelacyjne kurtki Fischer dla narciarzy zapewniają niezawodną ochronę przed wiatrem, chłodem i wilgocią. Zostały zaprojektowane tak, aby doskonale sprawdzały się na stoku. Świetnie izolują przed zimnem, a jednocześnie skutecznie odprowadzają wilgoć od ciała. Posiadają praktyczną kieszeń na gogle narciarskie.