• « Powrót

  Katalog -> Siłownie, baseny, sauny, spa

 • Rowery treningowe http://athleticshop.com.pl/rowery-treningowe-c-1_2.html

  Jeżeli bieganie jest dla Ciebie abstrakcyjnym wyzwaniem, ale jednak pragniesz zatroszczyć się o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę, to skorzystaj z alternatywnych propozycji. Rowery treningowe stacjonarne, które dostępne są w naszej ofercie, to propozycja zarówno dla wprawionych cyklistów, jak również początkujących sportowców. Możesz, dzięki nim, wprowadzić do swojej codzienności wiele ciekawych planów treningowych, jak również zdecydować się systematyczny, codzienny wysiłek fizyczny, który znacznie poprawi Ci samopoczucie.

 • Rowery Giant https://rowmix.com.pl/16-giant

  Aktywny tryb życia stał się obecnie jednym z największych trendów. Bowiem, to właśnie jego zasady determinują fakt, iż stosowną wagę przykładamy nie tylko do tego, co znajdujemy na swoim talerzu, ale i do tego, jak intensywna pozostaje nasza aktywność fizyczna. Jedną z najprzyjemniejszych jej form, oraz jednocześnie najczęściej wybieranych są rowery. Giant jest marką, która tworzy swoje modele z myślą zarówno o dorosłych, jak i dzieciach. Wszystkie egzemplarze pozostają w pełni bezpieczne i asekurujące.

 • sprzęt do siłowni https://ferros.pl/

  Odpowiednio wyposażona sala do ćwiczeń to podstawa udanego treningu. W naszym sklepie można znaleźć przyrządy, które pomogą wymodelować sylwetkę oraz wykonywać ćwiczenia obciążeniowe. Nasz sprzęt do siłowni to m.in. różnego rodzaju ławki treningowe, drążki oraz hantle. Elementy te idealnie nadają się zarówno do domowego użytku oraz jako wyposażenie profesjonalnego klubu sportowego.

 • obozy letnie dla dzieci https://windzone.pl/

  Nie masz czasu na przygotowanie planu wycieczki szkolnej? Nie martw się, obozy letnie dla dzieci to nasza specjalność. Zajmujemy się rezerwacją noclegów, znajdywaniem ośrodków rekreacji ruchowej, a także dodatkowymi atrakcjami w miejscu pobytu. Najmłodszym podczas wakacji oferujemy wielokierunkowy rozwój.

 • pompa do basenu bestway https://www.baseny-materace.pl/pl/c/Pompy-basenowe/30

  Poszukując osprzętu niezbędnego do utrzymania higieny w zbiorniku kąpielowym, wybierz sprawdzone i markowe rozwiązania. Każda pompa do basenu Bestway świetnie sprawdzi się w swojej roli. Filtracja będzie odbywała się bez zarzutu. Dostępne są zarówno modele kartuszowe, jak i piaskowe. W katalogu znajduje się też wąż uzupełniający instalację.

 • Sklep ze sprzętem sportowym https://lord4sport.pl/

  Ćwiczenia fizyczne stały się Waszym codziennym sposobem na dobre samopoczucie? W związku z tym poszukujecie przyrządów, które pomogą Wam jeszcze lepiej zadbać o formę? Sprzęt sportowy, jaki znajdziecie Państwo w asortymencie Lord4Sport to staranny zestaw między innymi takich urządzeń jak aerobic i balance step, sztangi, komplety piłek reakcyjnych, kamizelki z obciążeniami, hantle czy obręcze do pilatesu. Nasze placówki znajdziecie rozrzucone na terenie całej Polski, między innymi w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu.