• « Powrót

  Katalog -> Siłownie, baseny, sauny, spa

 • Rowery treningowe http://athleticshop.com.pl/rowery-treningowe-c-1_2.html

  Jeżeli bieganie jest dla Ciebie abstrakcyjnym wyzwaniem, ale jednak pragniesz zatroszczyć się o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę, to skorzystaj z alternatywnych propozycji. Rowery treningowe stacjonarne, które dostępne są w naszej ofercie, to propozycja zarówno dla wprawionych cyklistów, jak również początkujących sportowców. Możesz, dzięki nim, wprowadzić do swojej codzienności wiele ciekawych planów treningowych, jak również zdecydować się systematyczny, codzienny wysiłek fizyczny, który znacznie poprawi Ci samopoczucie.

 • rowery górskie http://sklep.k2rowery.pl/

  Prowadzimy sprzedaż wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju jednośladów. Dostępne rowery górskie cieszą się niesłabnącą popularnością i już zdobyły sobie szerokie grono użytkowników. Posiadają mocną ramę oraz solidne i trwałe koła. Ich konstrukcję przystosowano do pokonywania terenów nieutwardzonych i wzniesień. Wygodne, odpowiednio wyprofilowane siodełko, a także kierownica na odpowiednim poziomie nie powodują dyskomfortu podczas jazdy. Warto zwrócić też uwagę na ich walory estetyczne - ciekawe kolory i naklejki.

 • Buty narciarskie http://mcksport.pl/kategoria-produktu/buty-narciarskie/

  Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, który prowadzi sprzedaż profesjonalnego sprzętu sportowego, przeznaczonego głównie do wymagających dyscyplin zimowych. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się między innymi profesjonalne buty narciarskie, przeznaczone do zjazdówek. Proponujemy modele damskie i męskie, wyróżniające się wyjątkową trwałością, wygodą i niezawodnością. Zapewnią odpowiednie warunki na stoku, podczas zwykłej jazdy wypoczynkowej, a także przy ekstremalnych wyczynach.