• « Powrót

  Katalog -> Siłownie, baseny, sauny, spa

 • Rowery treningowe http://athleticshop.com.pl/rowery-treningowe-c-1_2.html

  Jeżeli bieganie jest dla Ciebie abstrakcyjnym wyzwaniem, ale jednak pragniesz zatroszczyć się o dobrą formę i atrakcyjną sylwetkę, to skorzystaj z alternatywnych propozycji. Rowery treningowe stacjonarne, które dostępne są w naszej ofercie, to propozycja zarówno dla wprawionych cyklistów, jak również początkujących sportowców. Możesz, dzięki nim, wprowadzić do swojej codzienności wiele ciekawych planów treningowych, jak również zdecydować się systematyczny, codzienny wysiłek fizyczny, który znacznie poprawi Ci samopoczucie.

 • Hurtownia sportowa https://www.sklep.paak.com.pl/

  Sklep Paak to profesjonalna hurtownia sportowa. Regularne ćwiczenia są bardzo ważne dla utrzymania zdrowia. Dlatego też nasza oferta skierowana jest właśnie dla osób, które poszukują idealnych dla siebie rozwiązań sprzętowych i odzieżowych. Proponujemy Państwu szeroki wybór oraz wysoką jakość produktów.

 • Kamienie do wspinaczki https://www.climbingshop.pl/pl/c/Chwyty-wspinaczkowe/66

  Osoby odwiedzające pomieszczenia posiadające przystosowane ścianki, chcą poczuć się jak podczas prawdziwej wyprawy w góry, dlatego nasz sklep oferuje kamienie do wspinaczki. Ich nieregularny kształt sprawia, że ma się wrażenie, że łapie się prawdziwe wytwory natury, a nie tylko ich doskonałą symulację.

 • Akademia sztuk walk Gdańsk https://www.sanbao.pl/

  Jeśli chcesz zmierzyć się ze swoimi słabościami w Kung Fu, albo powoli zwiększać intensywność treningów Tai Chi, to świetnie się składa. Nasza gdańska Akademia sztuk walk oferuje ćwiczenia, które pomogą Ci uzyskać dobrą kondycją fizyczną, zwiększą Twoją wytrzymałość, a ponadto nauczą Cię technik samoobrony.

 • Trener osobisty http://bodyactive.eu/

  Nasza oferta została przygotowana z myślą o wszystkich, którym zależy na tym, aby w możliwie najlepszy sposób zadbać o swoje ciało i samopoczucie, zapewniając sobie odpowiednio dobrane ćwiczenia. Trening EMS to idealny wybór dla każdego - bez względu na wiek, płeć czy dotychczasowe doświadczenie z aktywnością fizyczną. W naszym poznańskim klubie czekają na Was zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Nasz trener osobisty jest w stanie dostosować aktywność do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 • Rowery Giant https://www.rowmix.com.pl/16-giant

  Aktywny tryb życia stał się obecnie jednym z największych trendów. Bowiem, to właśnie jego zasady determinują fakt, iż stosowną wagę przykładamy nie tylko do tego, co znajdujemy na swoim talerzu, ale i do tego, jak intensywna pozostaje nasza aktywność fizyczna. Jedną z najprzyjemniejszych jej form, oraz jednocześnie najczęściej wybieranych są rowery. Giant jest marką, która tworzy swoje modele z myślą zarówno o dorosłych, jak i dzieciach. Wszystkie egzemplarze pozostają w pełni bezpieczne i asekurujące.