• « Powrót

  Katalog -> Sprawy ogólne, Cywilizacja

 • Psychosomatyka https://www.hipnoza-warszawa.pl/psychosomatyka.html

  Aby zadbać o zdrowie i wzmocnić naturalne możliwości odporności organizmu, nie wystarczy regularnie ćwiczyć i zmienić nawyki żywieniowe. Nie pomogą one na tak zwaną psychosomatykę. Jest to sprzężenie reakcji ciała na stres wywołany różnymi sytuacjami. Jeśli nie możesz zasnąć martwiąc się o nastoletnią córkę wracającą z dyskoteki, pocą ci się dłonie podczas publicznych wystąpień, odczuwasz kołatanie serca w czasie rozmowy z szefem, warto wybrać się do specjalisty i porozmawiać o metodach walki z objawami.

 • Dekoracje samochodu ślubnego https://www.venarti.pl/125-dekoracja-samochodu

  W naszym asortymencie dostępne są oryginalne dekoracje samochodu ślubnego, dzięki którym każda Para Młoda nie pozostanie niezauważona w drodze do urzędu czy kościoła. Naklejki na tablice rejestracyjne oraz inicjały na maskę, sprawią że każdy pojazd będzie prezentował się wyjątkowo w tym najważniejszym dla Was dniu.

 • firma pogrzebowa https://herkules-pogrzeby.pl/

  Nasz zakład znajduje się w Łodzi i świadczy całodobowe usługi przewozu zwłok. Firma pogrzebowa, którą prowadzimy, istnieje od 30 lat. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami w imieniu rodziny. Przewozimy ciało do chłodni z dowolnego miejsca w kraju i w Europie. Świadczymy usługi kremacji zwłok. Zajmujemy się oprawą ceremonii.

 • Lubrykanty na bazie wody https://lovestim.pl/pl/c/Lubrykanty/23

  Jeżeli szukasz produktów do stosunku, w naszym sklepie znajdziesz lubrykanty na bazie wody. Oferują one nawilżenie i sprawdzą się wśród osób, które lubią eksperymentować. Są polecane na wieczory we dwoje. Warto jednak pamiętać, aby zawsze konsultować z lekarzem moożliwość stosowania tego typu substancji.