• « Powrót

  Katalog -> Szkolnictwo, nauka, rozwój dzieci

 • Amigurumi https://www.magicznymotek.pl/home-cotton-himalaya-nowa-swietna-wloczka-do-amigurumi/

  Jednym z ciekawych sposobów na zastosowanie włóczki jest zrobienie z niej akcesoriów dla dziecka. Dzięki temu, że jest miękka, nie podrażnia skóry dziecka, ani nie wywołuje reakcji alergicznych. Zabawki Amigurumi to wykonane japońską sztuką pluszaki, których charakter zbliżony jest do anime - duża głowa, mały tułów. Możesz kupić w sklepie internetowym Magiczny Motek gotowe maskotki lub tutorial, który krok po kroku pokaże Ci, jak wykonać takie akcesoria dla Twojej pociechy. Sprawdź na stronie jakie rodzaje włóczek polecamy.

 • Przedszkola Kielce https://rodzicowo.pl/katalog/edukacja-g-1/przedszkola-c-4?type=grid&sort=-date&city[]=Kielce

  Wszystkich rodziców z Kielc, którzy wciąż zastanawiają się do jakiego przedszkola powinni posłać swoje pociechy zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem. Szczegółowe informacje o wysokości czesnego, programie nauczania oraz oferowanych przez każda placówkę aktywnościach ułatwią Państwu podjęcie decyzji.

 • Bielizna dla mam https://babyboutik.pl/pl/c/Bielizna/4971

  Szukasz wygodnego stanika, w którym nie tylko będziesz dobrze się czuć i świetnie wyglądać, ale także w którym łatwo będzie Ci karmić? Nasza bielizna dla mam to zarówno białe, czarne, jak i cieliste biustonosze bezszwowe. Ich największą zaletą jest łatwość, z jaką można odsłonić pierś - wystarczy jeden zatrzask i już możesz karmić. Równie szybko zakryjesz się z powrotem.