• « Powrót

  Katalog -> Uczelnie wyższe

 • Obsługa bhp https://www.selabhp.pl/Obsluga-stala-BHP-i-PPOz-AUDYT-BHP

  Oferta firmy Sela Sp. z o.o. w szczególności obsługa BHP to szereg różnorodnych usług, które przydadzą się w każdym przedsiębiorstwie. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu dziś możemy Państwu świadczyć usługi BHP najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne szkolenia BHP, wstępne i okresowe, a także szkolenia przeciwpożarowe czy pierwszej pomocy. Zajmujemy się też opracowywaniem ryzyka zawodowego czy dokumentacji powypadkowej. Mogą Państwo liczyć w naszej firmie również na fachowe doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • Kursy językowe dla firm http://advantage.edu.pl/

  Nasz młody, dynamicznie rozwijający się zespół oferuje prowadzenie zajęć typu in-corporate. Advantage oferuje kursy językowe dla firm, które zwiększą umiejętności komunikacyjne Twoich pracowników, dzięki czemu negocjacje z zagranicznymi klientami nie będą już kłopotliwe. Wśród wielu modułów zajęć znajdziesz takie, które skupiają się głównie na mowie lub piśmie, ale także rodzaje, które poszerzają zasób słownictwa z danej dziedziny czy po prostu otwierają na konwersację. Sprawdź na naszej stronie i wybierz zajęcia dla Twojego zespołu.

 • Pisanie pracy dyplomowej https://www.solidnepisanie.pl/

  Usługą, którą oferuje nasza firma jest fachowe pisanie prac licencjackich na dowolny temat. Nasza firma skupia się na konstruktywnej pomocy studentom, poprzez profesjonalne, merytoryczne wsparcie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego tematu, rozwinięciem go, przygotowaniem bibliografii czy też spisu treści. Mamy bogate doświadczenie i znakomicie znamy się na swojej branży. Już dziś skorzystaj z naszej oferty i zapomnij o mozolnym zarywaniu nocy przez redagowanie kolejnych rozdziałów.