• « Powrót

  Katalog -> Uczelnie wyższe

 • Obsługa bhp https://www.selabhp.pl/Obsluga-stala-BHP-i-PPOz-AUDYT-BHP

  Oferta firmy Sela Sp. z o.o. w szczególności obsługa BHP to szereg różnorodnych usług, które przydadzą się w każdym przedsiębiorstwie. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu dziś możemy Państwu świadczyć usługi BHP najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne szkolenia BHP, wstępne i okresowe, a także szkolenia przeciwpożarowe czy pierwszej pomocy. Zajmujemy się też opracowywaniem ryzyka zawodowego czy dokumentacji powypadkowej. Mogą Państwo liczyć w naszej firmie również na fachowe doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • Szkoły policealne https://pascal.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/

  Jednym z największych skarbów naszej oferty są kursy zawodowe. Dzięki nim nasze szkoły policealne Pascal, znajdujące się w wielu miastach w Polsce, mogą zaproponować niezwykle atrakcyjne zajęcia, które pozwolą przygotować się do zawodu. Są to ćwiczenia skierowane do osób, które pragną rozpocząć pracę w jednej z wielu branż: od administracji, poprzez informatykę, po kierunki medyczne i wiele innych.

 • Podnośnik widłowy Wrocław http://kursy-marko.pl/

  Nasza firma organizuje profesjonalne kursy obsługi urządzeń transportu bliskiego. Po przeprowadzonym szkoleniu i zdanym egzaminie państwowym uczestnicy otrzymują uprawnienie na podnośnik widłowy, koszowy lub podesty ruchome. Oferta kierowana jest do firm i zakładów na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

 • Kurs języka rosyjskiego https://wola.com.pl/

  Znajomość języka obcego to atut, który procentuje w szkole, pracy i przede wszystkim w życiu prywatnym. Dlatego nie zastanawiaj się i już dziś zapisz się na profesjonalny kurs języka rosyjskiego, dostosowany do Twojego poziomu. Z naszą szkołą nauka to prawdziwa przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.